Teoria Papieru

Odkryj naszą wyjątkową kolekcję zaproszeń ślubnych, które emanują klasycznym wdziękiem, elegancją i minimalistycznym stylem. Nasze luksusowe zaproszenia zachwycą Cię swoją finezją i dopracowanym detalami. Zaplanuj wyjątkowy dzień z naszymi unikalnymi projektami, które podkreślą wyjątkowość Twojej uroczystości.

Emilia

Wzór Emilia emanuje romantyzmem i delikatnością. Delikatna kaligrafia oraz kursywa, użyte w naszym projekcie, dodają subtelności i wdzięku, tworząc atmosferę pełną emocji i romantyzmu. Zaproszenie będzie pięknie współgrało z pastelowymi kolorami i romantycznymi dodatkami, jak ręcznie rwane wstążki i stemple lakowe.

Cena zaproszenia: 6,00

Format: prostokąt 114x162mm

Papier: gładki 360g

Kolor: złamana biel

 

Cena RSVP: 4,00

Format: prostokąt 114x81mm

Papier: gładki 360g

Kolor: złamana biel


Cena złoconego nagłówka: +2,00


Cena koperty: 1,00

Odkryjcie nasze możliwości personalizacji  zaproszeń ślubnych, wybierając spośród różnorodnych opcji kolorów papieru, kopert, metod drukowania i ozdób.  Nasza oferta personalizacji sprawi, że Wasze zaproszenia nie tylko przekroczą oczekiwania, ale także staną się wyrazem Waszego wyjątkowego stylu. Zaintrygujcie swoich gości od pierwszego spojrzenia – Wasz ślub zasługuje na personalizację najwyższej jakości!

Przewiń na górę

Ważna Informacja


Drodzy Klienci,

Chcielibyśmy Was poinformować, że tymczasowo zawieszamy realizację nowych zamówień. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie to może sprawić. Będziemy Was informować o dalszych zmianach w naszej działalności.

Teoria Papieru

 

This will close in 20 seconds