KONTAKT

Wszelkie zapytania oraz zamówienia należy kierować na adres e-mail:

kontakt@teoriapapieru.pl

wasze opinie

Jesteśmy bardzo zadowoleni z Teorii Papieru. Jako pierwsze zamówiliśmy zaproszenia. Komunikacja przebiegała bez problemu, Pani Aneta przesyła przejrzysty formularz do wypełnienia, na jego podstawie przygotowuje projekt i szybko nanosi ewentualne poprawki. Zdecydowaliśmy się też na zamówienie winietek. Produkty są pięknie wykonane, papier jest najwyższej jakości, gruby, prezentuje się luksusowo. Wszystko zapakowane do przesyłki tak, że dotarło bez skazy. Jedna z gościń powiedziała, że nasze zaproszenie to najpiękniejsze, jakie widziała. Gorąco polecam.
- Julia
Coś cudownego! Zaproszenie są prześliczne, na żywo wyglądają chyba nawet ładniej niż na zdjęciach. A co zrobiło na mnie ogromne wrażenie to CAŁA przesyłka. Czułam się jakbym otwierała prezent. To robi tak przeogromna różnice! Sam fakt, ze dostaliśmy zaproszenia na nasz ślub jest super, ale to jak je nam Pani „zaserwowała” przeszedł nasze oczekiwania. Dziękujemy za PREZENT, który od Pani dostaliśmy.
- Agata i Grzegorz
Jestem bardzo zadowolona z usług Teoria Papieru. Profesjonalne podejście do klienta, akceptacja wszelkich poprawek i sugestii oraz szeroki wachlarz kompozycji zaproszenia. Zdecydowałam się na zaproszenia Wild Flower z białą kopertą i złotym lakiem - zostały starannie wykonane. Bardzo szybka realizacja projektu jak i wysyłka zamówienia. Dodatkowo miłym zaskoczeniem była uroczo zapakowana przesyłka. Polecam.
- Patrycja

Jak zamawiać?

WYBÓR ZAPROSZEŃ

Możecie wybrać swoje zaproszenia ślubne i dodatki spośród wielu gotowych wzorów dostępnych na naszej stronie. Jeśli macie wątpliwości - najpierw zamówcie próbki, to pozwoli Wam łatwiej podjąć decyzję. Szukacie nieszablonowych zaproszeń? Zrealizujemy dla Was projekt indywidualny.

złożenie zamówienia

Po dokonaniu wyboru zaproszeń lub projektu kolejnym krokiem jest przesłanie wiadomości na adres kontakt@teoriapapieru.pl, gdzie należy podać szczegółowe informacje o interesującym Was projekcie tj. numer wybranej kolekcji, ilość zaproszeń, kart dodatkowych itp. lub dotyczące waszej wizji projektu indywidualnego. Przed przesłaniem zamówienia należy zapoznać się z Regulaminem.

weryfikacja zamówienia

Jeśli są potrzebne dodatkowe dane do rozpoczęcia pracy nad zamówieniem - poprosimy o ich dosłanie. Po weryfikacji zgłoszenia przesyłamy Wam potwierdzenie e-mailem wraz z wyceną zamówienia i danymi do przelewu.

prace projektowe

Do prac nad projektem przystępujemy po zaksięgowaniu kosztu przygotowania projektu standardowego w wysokości 50 zł w przypadku projektu standardowego - kwota odejmowana od kwoty zamówienia w późniejszym czasie.)W przypadku projektu indywidualnego zaczynamy projektować po wpłacie kosztu przygotowania projektu indywidualnego zaproszeń lub dodatków w wysokości 200 zł. Dane do wpłaty znajdziecie w wiadomości potwierdzającej weryfikację zgłoszenia. Po otrzymaniu wpłaty przesyłamy Wam przygotowany projekt do akceptacji, zazwyczaj w ciągu 7 dni dla projektu standardowego, 10 dni dla projektu indywidualnego.

akceptacja projektu

Sprawdzacie projekt pod kątem ewentualnych błędów. Jeśli jesteście zadowoleni - akceptujecie. Jeśli nie - przesyłacie dane do poprawy. Wtedy my poprawiamy projekt i ponownie przesyłamy Wam do akceptacji. Akceptacja projektu oznacza brak możliwości wprowadzania w nim zmian i przekazanie zamówienia do realizacji. Wraz z akceptacją, przesyłacie nam listę gości do personalizacji zaproszeń. Ważne aby lista była odmieniona w bierniku, nie zawierała błędów i miała dopisek, jeśli taki przewidujecie, przykład: Sz. P. Annę i Marka Kowalskich, Kochaną Babcię. Plik z listą może być przesłany w Word lub Exel.

realizacja

Do realizacji przystępujemy po otrzymaniu wpłaty za całość zamówieni. Na realizację zamówienia potrzebujemy zazwyczaj około 7-14 dni w zależności od złożoności projektu. Nasza papeteria powstaje w małej pracowni i wykonywana jest ręcznie z dbałością o najmniejszy szczegół. Kiedy zamówienie jest gotowe, przesyłamy wam wiadomość z potwierdzeniem.

dostawa

Pakujemy Wasze zamówienie i wysyłamy kurierem na wcześniej ustalony adres. Potwierdzenie nadania prześlemy mailem.

Scroll to top