Teoria Papieru

Odkryj naszą wyjątkową kolekcję zaproszeń ślubnych, które emanują klasycznym wdziękiem, elegancją i minimalistycznym stylem. Nasze luksusowe zaproszenia zachwycą Cię swoją finezją i dopracowanym detalami. Zaplanuj wyjątkowy dzień z naszymi unikalnymi projektami, które podkreślą wyjątkowość Twojej uroczystości.

przewodnik po kolekcji

1. RODZAJE DRUKU

Standardowo zaproszenia drukujemy metodą cyfrową w czarnym kolorze. Oferujemy także wydruk cyfrowy kolorowy. Dodatkowo do każdego z dostępnych na stronie wzorów możemy wydrukować nagłówek lub dodatkową grafikę metodą druku tłoczonego złoconego.

Kolor druku cyfrowego druku możemy dobrać indywidualnie, tak aby pasował do stylistyki całego projektu i innych dodatków.

2. PAPIER

Zaproszenia drukujemy na matowym papierze w kolorze złamanej bieli o gładkiej, naturalnej fakturze. Papier zawiera włókna bawełny, dzięki czemu mimo wysokiej gramatury jest miękki w dotyku.

Dostępne gramatury: 250g i 360g.

Na życzenie oferujemy również wydruk zaproszeń na gładkim papierze kolorowym 300g lub delikatnie fakturowanym papierze 250g białym lub kolorowym. Kolor papieru dobierzemy indywidualnie do Waszych potrzeb.

Na ciemnych kolorach papieru dostępny jest tylko druk złocony tłoczony.

3. KOPERTY

Każde zaproszenie można spersonalizować wybierając odpowiednią kopertę. Dzięki tej opcji zapewniamy indywidualność i wyjątkowość, umożliwiając stworzenie zaproszeń, które nie tylko przyciągną wzrok, ale także idealnie wpiszą się w klimat Waszego wyjątkowego ślubu. Poniżej przedstawiamy najczęściej wybierane kolory kopert, które idealnie nadają się do zaproszeń ślubnych

Jeśli w poniższej palecie nie ma koloru, który chcielibyście użyć – poszukamy odpowiedniego specjalnie dla Was.

4. WKŁADKI DO KOPERT

Po wybraniu odpowiedniej koperty, można spersonalizować ją dodatkową wkładką, która zmieni Wasze zaproszenia w arcydzieła. Do naszej kolekcji starannie wybraliśmy ilustracje i wzory cenionych przez nas artystów. Możecie wybierać pomiędzy klasycznymi, eleganckimi wzorami roślinnymi (William Morris), botanicznymi ilustracjami (Pierre-Joseph Redouté). 

Na życzenie możemy przygotować wklejkę spoza katalogu.

5. STEMPLE LAKOWE

W katalogu jest dostępnych 10 wzorów stempli lakowych. Laki wykonywane są ręcznie, co sprawia, że każdy egzemplarz jest niepowtarzalny. Dostępnych jest 6 kolorów laku oraz dodatkowe zdobienia.

Na życzenie możemy przygotować personalizowany wzór laku lub dobrać kolor spoza katalogu.

Przewiń na górę