Kolekcja 2022

papeteria ślubna

Tutaj znajdziesz wszystkie wzory z kolekcji 2022. Każdy z nich można personalizować zmieniając kolorystykę lub ozdoby. 

Jeśli chcesz aby Twoje zaproszenia były jedyne w swoim rodzaju, zamów projekt indywidualny. 

zaproszenia

Jak zamawiać?

WYBÓR ZAPROSZEŃ

Możecie wybrać swoje zaproszenia ślubne i dodatki spośród wielu gotowych wzorów dostępnych na naszej stronie. Jeśli macie wątpliwości - najpierw zamówcie próbki, to pozwoli Wam łatwiej podjąć decyzję. Szukacie nieszablonowych zaproszeń? Zrealizujemy dla Was projekt indywidualny.

złożenie zamówienia

Po dokonaniu wyboru zaproszeń lub projektu kolejnym krokiem jest przesłanie wiadomości na adres kontakt@teoriapapieru.pl, gdzie należy podać szczegółowe informacje o interesującym Was projekcie tj. nazwę wybranego wzoru, ilość zaproszeń, kart dodatkowych, ozdoby dodatkowe itp. lub dotyczące waszej wizji projektu indywidualnego. Przed przesłaniem zamówienia należy zapoznać się z Regulaminem.

weryfikacja zamówienia

Jeśli są potrzebne dodatkowe dane do rozpoczęcia pracy nad zamówieniem - poprosimy o ich dosłanie. Po weryfikacji zgłoszenia przesyłamy Wam potwierdzenie e-mailem wraz z wyceną zamówienia i danymi do przelewu.

prace projektowe

Do prac nad projektem przystępujemy po zaksięgowaniu kosztu przygotowania projektu standardowego w wysokości 50 zł (w przypadku projektu standardowego - kwota odejmowana od kwoty zamówienia w późniejszym czasie). W przypadku projektu indywidualnego zaczynamy projektować po wpłacie kosztu przygotowania projektu indywidualnego zaproszeń lub dodatków. Dane do wpłaty znajdziecie w wiadomości potwierdzającej weryfikację zgłoszenia. Po otrzymaniu wpłaty przesyłamy Wam przygotowany projekt do akceptacji, zazwyczaj w ciągu 7 dni dla projektu standardowego, 10 dni dla projektu indywidualnego.

akceptacja projektu

Sprawdzacie projekt pod kątem ewentualnych błędów. Jeśli jesteście zadowoleni - akceptujecie. Jeśli nie - przesyłacie dane do poprawy. Wtedy my poprawiamy projekt i ponownie przesyłamy Wam do akceptacji. Akceptacja projektu oznacza brak możliwości wprowadzania w nim zmian i przekazanie zamówienia do realizacji. Wraz z akceptacją, przesyłacie nam listę gości do personalizacji zaproszeń. Ważne aby lista była odmieniona w bierniku, nie zawierała błędów i miała dopisek, jeśli taki przewidujecie, przykład: Sz. P. Annę i Marka Kowalskich, Kochaną Babcię. Plik z listą może być przesłany w Word lub Exel.

realizacja

Do realizacji przystępujemy po otrzymaniu wpłaty za całość zamówieni. Na realizację zamówienia potrzebujemy zazwyczaj około 10-21 dni roboczych w zależności od złożoności projektu. Nasza papeteria powstaje w małej pracowni i wykonywana jest ręcznie z dbałością o najmniejszy szczegół. Kiedy zamówienie jest gotowe, przesyłamy wam wiadomość z potwierdzeniem.

dostawa

Pakujemy Wasze zamówienie i wysyłamy kurierem na wcześniej ustalony adres. Potwierdzenie nadania prześlemy mailem.

Scroll to top